• Satelitný prijímač DIGI SLOVAKIA - KAON NA1170 USB DVB-S (NAGRA)

Satelitný HD box pre DIGI. Objednávať môžu len len zmluvní partneri DIGI SLOVAKIA. Produkt nie je určený na voľný predaj! Prijímač sa dodáva bez Smart karty, ktorú treba objednať samostatne.

NOVÝ HD BOX KAON 1170:

Moderné ale zároveň jednoduché a prehľadné užívateľské rozhranie prinášaúplne nový komfort spojený so sledovaním obľúbených televíznych programov.

Možnosť nahrávania obľúbených programov na externé HDD/USB alebo napr. prehrávanie obrázkov.

Automatické naladenie boxu - táto funkcionalita zabezpečuje, že DIGI box bude vždy vedieť, kde a ako je televízny kanál vysielaný a nevyžadujemanuálne ladenie. V prípade nášho boxu sa dané zmeny prejavia automaticky, bez nutnosti zásahu do boxu.

Zákazník má vždy k dispozícii to, za čo si zaplatil, bez potrebných technických znalostí. Programový sprievodca je dostupný v slovenskom jazyku pre takmer všetky TV stanice.

Na rozdiel od komerčne dostupných set top boxov, zabezpečuje DIGI box previac ako 80% TV kanálov programového sprievodcu (EPG).
DIGI zabezpečuje pravidelný update softvéru (programového vybavenia) predmetného satelitného prijímača, a tak promptne reaguje na zákaznícku spätnú väzbu s ohľadom na rozvoj služby. 
 
Výhoda prenájmu: 
Pri poruche boxu garantujeme vyriešenie problému (reklamáciu) do 3 dní. V praxi to znamená, že v prípade poruchy technik nezisťuje príčinu poruchy zariadenia, ale vymení ho za funkčný DIGI box. Zákazník tak môže využívať služby platenej satelitnej televízie naplno.
 

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Satelitný prijímač DIGI SLOVAKIA - KAON NA1170 USB DVB-S (NAGRA)

  • Kód produktu:
  • Dostupnosť: Skladom
  • 144,00€

  • Bez DPH: 120,00€